CISCO oklevelek átadása

cisco 11a 20 1Ismét 34 tekós diák vette át CISCO CCNA oklevelét.

Iskolánkból ebben a tanévben először a 11.a osztályos informatikus tekósok vizsgáztak sikeresen a CISCO Hálózati Akadémia rendszerében működő minősítésen. Ezen képesítés birtokában különböző Cisco router és switch eszközök alapvető használatát és kisebb hálózatok üzemeltetését és támogatását tudják elvégezni. Iskolánkban a tananyag részét képezik ezek a hálózati ismeretek, melyeket minden informatikus tanulónk tanórák keretében elsajátíthat. A napokban érkeztek meg részükre az oklevelek, melyeket Téglás László igazgató úr adott át diákjainknak.

Szintén elismerő oklevelet kaptak azok a tanulók, akik a Dusza Ferenc Országos Programozói Emlékverseny regionális fordulóján eredményesen szerepeltek. Gratulálunk!

cisco 11a 20 61cisco 11a 20 62

Please publish modules in offcanvas position.