TekóOlimpia eredményhirdetés

Tekoolimpia20 44Kihirdettük az általános iskolák 8. osztályos tanulói számára megrendezett TekóOlimpia eredményeit.

A jelentkezők személyes megmérettetésére a vírushelyzet miatt nem volt lehetőség, így mindegyik versenyünk online zajlott. Ez esetenként a lebonyolítás rendjében, a feladatok számában vagy jellegében is változásokat eredményezett, valamint az eredményhirdetést sem tudtuk a hagyományos módon, iskolánk karácsonyi

Kiskunhalas és vonzáskörzetének 13 iskolájából több mint 120 diák vállalkozott arra, hogy összemérje tudását a többiekével. Legnépszerűbb, mint majdnem minden évben, a nyelvi verseny volt, de a MA-TEKO-LÓ mezőnye is népesebb volt, mint tavaly.

Az alábbi eredmények születtek:

MA-TEKO-LÓ

  1. Zseni Zsombor, felkészítő tanára: Zseni Zsófia - Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola
  2. Évinger Fruzsina, felkészítő tanára: Mészáros Gábor - Szent Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  3. Molnár Attila, felkészítő tanára: Klúcsó Sándorné - Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Internetes nyelvi verseny – angol nyelv

  1. Szabó Martin, felkészítő tanára: Klajkóné Vén Krisztina - Kunszt József Katolikus Általános Iskola
  2. Antóni Sára, felkészítő tanára: Németh Judit - II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  3. Ritter Rebeka Aviva, felkészítő tanára: Királyné Bálint Karolina - Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola

Internetes nyelvi verseny – német nyelv

  1. Németh Zoltán, felkészítő tanára: Kissné Csordás Anikó - Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola
  2. Orcsik Zsófia Klára, felkészítő tanára: Berger Renáta - II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  3. Viszmeg Andrea, felkészítő tanára: Kissné Csordás Anikó - Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

Tekoolimpia20 43Tekoolimpia20 44

TEKÓ-DOLÓ

  1. Lázár Dominik, felkészítő tanára: Rapcsákné Pap Anikó - Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola
  2. Barát Marianna, felkészítő tanára: Rapcsákné Pap Anikó - Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola
  3. Barát Annamária, felkészítő tanára: Rapcsákné Pap Anikó - Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola

KözgazdÁszok

  1. Kovács Viktória, felkészítő tanára: Gaálné Balázs Ildikó - Kiskőrösi Bem József Általános Iskola Csengődi Általános Iskolája
  2. Kuncz Hanna, felkészítő tanára: Reszlné Elek Henriette - Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  3. Balázs Bianka, felkészítő tanára: Klock Katalin - Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

Tekoolimpia20 45Tekoolimpia20 46

Please publish modules in offcanvas position.