A Gemenci erdőbe szervezett túrát Balog Lajos tanár úr az elmúlt hétvégén. A résztvevők meglátogatták a Pörböly határában lévő Ökoturisztikai központot, átölelték a Gemenci Titánt, Magyarország legnagyobb kerületű fáját és ellátogattak a Duna partjára is.




