A 2022/2023. tanévben a Mezőgazdasági technikusok Országos Szakmai Tanulmányi Versenyének második fordulóját 2023. 03.29-31. között rendezték meg Szekszárdon, a Déli ASzC Csapó Dániel Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumban. Az országos döntőbe bejutott 15 diák közül iskolánkat Erdélyi Tímea 13.b osztályos tanuló képviselte. A gyakorlati és szóbeli versenyfeladatokból álló OSZTV döntőn Timi az előkelő 4. helyen végzett.
Felkészítő tanárai: Tisza Anett, Patocskainé Anda Gabriella, Farkas Péter


