Iskolánk hagyományos programja az egészségnap, ahol egészséges ételeket kóstolhattak, az újraélesztést gyakorolhatták, mozgással kombinált foglalkozásokon vehetnek részt és előadásokat hallgathatnak meg tanulóink.
A Halasi Egészségfejlesztési Iroda és a Semmelweis Kórház dolgozói a mai nap délelőttjén érdeklődő diákok és tanárok általános egészségi állapotát mérték fel, az Országos Mentőszolgálat munkatársainak irányításával pedig három helyszínen gyakorolhatták az újraélesztés technikáját a tekósok. A meghívott előadók beszéltek a dohányzás veszélyeiről, a biztonságos internethasználatról, érzelmi és mentális problémákról, az iskola tornatermében pedig tai chi és a jóga gyakorlatokat próbálhatták ki diákjaink.




