A tanévzáró értekezleten elsőként Téglás László igazgató úr értékelte a 2022-2023-as tanévet, majd Szabó Edina igazgatóhelyettes a tanulóink által elért év végi eredményeikről tartott tájékoztatót, míg Szabó Julianna igazgatóhelyettes az érettségi vizsga eredményit és a kompetenciamérés megállapításait mutatta be pedagógusainknak.
Ezt követően került sor a Rákóczi-díj átadására, amely díjat a nevelő-oktató munkában kiemelkedő eredményeket elérő és az iskola céljait hatékonyan támogató pedagógus kaphatja. Ebben a tanévben Kun Hajnalka részesült ebben az elismerésben, aki 1996 óta iskolánk pedagógusa.


„A nevelő-oktatómunka támogatásáért díj” elismerést az az iskolánkban dolgozó nem pedagógus személy kaphatja, aki huzamosabb időn keresztül segítette az nevelő-oktatómunkát. Az idei a tanévben Török József részesült ebben az elismerésben.
Ezen az eseményen vehette át az iskolánk pedagógusainak szavazatai alapján a Római Katolikus Főplébánia által alapított "Az év pedagógusa" díjat Patocskainé Anda Gabriella.
Intézményünk dolgozói közül Vágóné Csuport Gyöngyi és Nógrádi Julianna nyugdíjba vonulásuk alkalmából egy II. Rákóczi Ferencet ábrázoló Halasi Csipkét kapott ajándékba. Gratulálunk minden kitüntetett kollégánknak!


