A tavaszi szünetet megelőző pénteken tartottuk iskolánk lelkinapját.
A diákok osztályonként különböző műhelyfoglalkozásokra jelentkezhettek, összesen 16 helyszínen. Többek között részt vehettek egy zsidó pászkavacsorán, megkóstolhatták a Jézus korabeli ételeket, találkozhattak egy vallásgyakorló fiatal orvossal, elmélyülhettek az imádságban és önmaguk megismerésében, rájöhettek, hogy a biblia és a matek világa nem is olyan idegen egymástól, kipróbálhatták magukat a katolikus liturgiában és még számos más interaktív foglalkozásra volt módjuk. A tartalmas lelkinapot követően, lelkileg feltöltekezve várjuk Húsvét szent ünnepét!




