Iskolánk rendezte a mai napon a Diákolimpia megyei fordulóját a kispályás labdarúgó csapatok számára.
Itt a tekós fiúk először a kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Technikum csapatával találkoztak, ahol 3-1-re múlták fölül ellenfelüket. A folytatásban a kecskeméti Katona József Gimnázium legyőzése következett 4-1 arányban, majd végezetül a bajai Türr István Technikum ellen 4-2-es sikert könyvelhettünk el.
Ezzel az eredménnyel a Tekó csapata bejutott a Diákolimpia országos döntőjébe, melyre Kaposváron kerül sor május 9-11 között.
Gratulálunk!


