A Tekó ötödik alkalommal rendezte meg az Ingenium Kupát általános iskolás diákok számára. Az idei megmérettetésre Kiskunhalasról a Fazekas, a Felsővárosi, a Kertvárosi és a Szent József csapata fogadta el a meghívást, Kecelről pedig a II János Pál Katolikus Általános Iskola érkezett.
A műfüves pályán rendezett bajnokságon komoly csatákat láthattak a nézők, melyek eredményei meglepetéseket is okoztak. A tornát a Felsővárosi Általános Iskola csapata nyerte pontveszteség nélkül, őket a Fazekas Mihály Általános Iskola követte, harmadik helyen a keceli együttes végzett, negyedik a Szent Jószef, ötödik a Kertváros csapata lett. Az elmúlt öt évben a legeredményesebb iskola a felsővárosi volt, hiszen a mostani alkalommal együtt háromszor hódították el a kupát, ezért a szervezők egy különdíjban részesítették a gárdát.



