Rendhagyó irodalomóra keretében a kiskunhalasi József Attila Irodalmi Kör tagjai látogattak el a 11.d osztályhoz. Erről írt egy beszámolót Szabó-Galiba Gergő.
A megrendezésre kerülő interaktív irodalom óra volt szerintem az egyik legjobb irodalom óra a sok közül. Az órán többször bekapcsolódhattunk a beszélgetésekbe, könnyen megtaláltuk az összhangot mind az előadók, mind egymás között. A figyelemfelkeltő versmondással, közös énekléssel sikerült jó hangulatot teremteni, és új élményt szerezni.
Elmondhatom, hogy ezen az órán is sokat tanultam a költészetről, és arról is, hogy hogyan lehet csapatban dolgozni.
