Megkezdődtek a Tekó által általános iskolások számára meghirdetett vetélkedők. Az internetes nyelvi versenyen 64 diák vett részt, a héten pedig lezajlott a MA-TEKO-LÓ verseny, ahol 25 a matematikát kedvelő általános iskolás indult.
A következő hetekben folytatódnak a megmérettetések, hiszen a napokban jár le a nevezési határideje az AGRO-Mókus nevű versenynek, melyre azok jelentkezését várjuk, akik érdeklődnek a környezetükben élő növények és haszonállatok iránt. November 30-ig várjuk a KözgazdÁszok nevű vetélkedőre azok jelentkezését, akiket gazdasági területtel szeretnének ismerkedni játékos formában. December 13-ig lehet regisztrálni a TEKÓ-DOLÓ-ra, ahol a logikai készséget, ügyességet, kreativitást mérhetik össze a jelentkezők társaikkal.

