Hegedűs Alexandra - 2016

hegedus alexandra

Alexandra 6 évig volt iskolánk műsorainak aktív résztvevője. Ha kellett, énekhangjával, vagy ha arra volt szükség, fuvolajátékával tette színesebbé alkalmainkat.

Évnyitók, misék, szalagavatók, karácsonyi műsorok, ballagások, évzárók és egyéb iskolai vagy városi műsorok, pedagógusnapok (Ki mit tud?, karácsonyi teadélután műsora) állandó, pótolhatatlan szereplője. Részt vett még az Erkel Diákünnepeken Gyulán. 2013 őszén a Zeneakadémia által megrendezett középiskolás 8 fordulós internetes Verdi és Wagner nyomában verseny csapatának aktív tagjaként 17. helyen végzett a 100 csapatból.

Jellemével is példaadó: csendes, szerény, udvarias, készséges.
A váratlan felkéréseknek is felkészülten tett eleget, alázattal végezve a rábízott darabok előadását.

Kitartásával, zenei tudásának legjavát adva egyértelműen kiérdemelte iskolánk művészeti nívódíját.